Wycieczka zawodoznawcza

W ramach doradztwa zawodowego uczniowie klasy VIII w dniu 20 listopada udali się do firmy Wessper  Sp. z o.o. w Rzezawie  na wycieczkę mającą na celu poznanie specyfiki pracy przedstawicieli różnych profesji.

Na miejscu młodzież obejrzała prezentację przedstawiającą historię oraz profil działalności firmy. Dowiedzieli się również, na jakich stanowiskach można zostać zatrudnionym w firmie i jakie wymagania muszą spełniać kandydaci na pracowników oraz oprócz kierunkowego wykształcenia jak ważne są predyspozycje zawodowe przyszłych pracowników.

Uczniowie mieli możliwość obejrzenia stanowisk pracy oraz porozmawiania z pracownikami.

Wycieczka była dla uczestników ciekawym doświadczeniem zawodowym, a zdobyta wiedza, miła atmosfera oraz zaangażowanie i życzliwość gospodarzy z pewnością pozostawią trwałe wspomnienia.

Dziękujemy również Pani Karolinie Maszewskiej za szczególną pomoc w organizacji wycieczki.