Gminne obchody 105. rocznicy odzyskania niepodległości

11 listopada Pani Dyrektor - Edyta Kosek, Pani Małgorzata Staszczyk i uczniowie klasy VIII uczestniczyli w Gminnych obchodach 105. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Organizatorami uroczystości, która odbyła się w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej i Św. Leopolda w Rzezawie, był Wójt Mariusz Palej, Ksiądz Proboszcz Tadeusz Kubala, Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie oraz Publiczna Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rzezawie. Gminne obchody rozpoczęły się mszą w intencji Ojczyzny, następnie uczestnicy w patriotycznym pochodzie udali się na  występ słowno - muzyczny w wykonaniu uczniów z Rzezawy. Wydarzeniom towarzyszyła Orkiestra Dęta z Okulic.