Taniec przeciw przemocy

15 września grupa starszaków z PP i uczennice klas II, III i V uczestniczyli w projekcie pn. „Razem przeciw przemocy - Taniec przeciw przemocy” organizowanym przez Gminę Rzezawa - Gminną Komisję ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rzezawie oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzezawie – Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy Domowej.

Przedszkolaki i uczennice podczas spotkania plenerowego zaprezentowali przygotowane pod okiem swoich opiekunów własne układy taneczne do wybranych przez siebie utworów muzycznych.

Celem wspólnej zabawy było podniesienie świadomości na temat przemocy, uczenie szacunku do siebie i innych.

Po występach tanecznych zgromadzeni uczestnicy wspólnie zatańczyli Belgijkę, która była rodzajem zabawy integracyjnej.