Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

DUMA I SZACUNEK – „Dzieci rysują dla obrońców naszych granic”

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji i Nauki oraz własnym zachęcam Państwa do zainteresowania i rozpropagowania akcji „Dzieci rysują dla obrońców naszych granic”, akcji  zorganizowanej przez Siostry Dominikanki prowadzące katolicką szkołę i przedszkole im. bł. s. Julii Rodzińskiej w Piotrkowie Trybunalskim.

Akcja powstała dla uczczenia funkcjonariuszy Straży Granicznej, Wojska Polskiego oraz Policji, którzy z oddaniem pełnią Służbę i bronią Polskiej Granicy.

Zachęcamy zatem do wysyłania fotografii prac (rysunków, obrazków, grafik) przygotowanych przez dzieci, które dodadzą otuchy funkcjonariuszom Straży Granicznej, Wojska Polskiego oraz Policji. Gotowe prace prosimy wysyłać na adres: dumaiszacunek@gmail.com.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod tym adresem internetowym