W dniach 12-13 września na boisku sportowym przy Zespole Szkolno -Przedszkolnym w Łazach odbył się w Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Rzezawa z okazji 50 – lecia Gminy Rzezawa. Organizatorami Turnieju byli: Wójt Gminy Rzezawa – Pan Mariusz Palej i dyrektor Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Łazach – Pani Edyta Kosek. Koordynatorem czuwającym nad organizacją i przebiegiem Turnieju był Pan Lesław Rydz – nauczyciel wychowania fizycznego.

W 1. dniu rywalizowały ze sobą mieszane drużyny złożone z uczniów klas IV-VI, a w 2. klas VII-VIII. Na boisku panowała gorąca atmosfera, którą skutecznie podgrzewali kibice oraz wyjątkowo intensywne wrześniowe słońce. Po każdym dniu rozgrywek odbyło się uroczyste wręczenie przez Wójta Gminy Rzezawa pucharów i dyplomów.

Ostateczna kolejność drużyn w pierwszym dniu:

1 miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krzeczowie

2 miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Jodłówce

3 miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Borku

W drugim dniu na podium znalazły się:

1 miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Łazach

3 miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Borku

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszym sportowych sukcesów! Uśmiech